Wyceń swoje zamówienie
Odezwiemy się do Ciebie z wyceną w ciągu 24h

 

Kontakt


  CATEGORY
  • Brak produktów w koszyku.
  Oops...
  Slider with alias home 07 not found.
  This summer

  Sale go

  Up to 35%

  This summer

  Experience the buzz

  Get your cool on

  Sale k
  £380.00

  Sold
  £300.00£320.00

  s
  £110.00£170.00

  Sale w
  £190.00

  Experience the buzz

  Follow News Latest Blog Posts

   Wyrażam zgodę na otrzymywania materiałów marketingowych na podany adres e-mail od operatora serwisu schoodies.pl

   Firma Schoodies w 2020/21 roku przygotowywała kompleksową ofertę bluz dla Liceum Ogólnokształcącego im. Ignacego Domeyki w Warszawie. Z wielką przyjemnością mogę stwierdzić, że współpraca przebiegała bardzo dobrze. Firma wyróżnia się wśród innych swoją starannością, dbałością o szczegóły. Bluzy wykonane są z materiałów wysokiej jakości. Hafty precyzyjnie zrobione. Wszystkie elementy można zmienić, uzgodnić z firmą. Firma Schoodies wykazała się świetnym przystosowaniem do zmieniających się warunków pandemicznych. Pomimo lockdownu termin dostarczenia bluz nie uległ znaczącej zmianie, a wcześniej udostępniona została platforma online do zamawiania bluz. Podczas wybierania wzorów, składania zamówień, a potem realizacji cały czas kontaktował się z nami przedstawiciel firmy (czas odpowiedzi był wyjątkowo krótki). Byliśmy też informowani o ewentualnych komplikacjach związanych z sytuacją pandemiczną. Uczniowie byli pod wrażeniem jakości wykonania oraz estetyki grafik specjalnie dla nas przygotowanych.

   Mikołaj

   Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego
   CXXII LO im. I. Domeyki w Warszawie

   Współpraca na linii CLV im. Bohaterek Powstania Warszawskiego oraz firmy Schoodies przebiegła oraz przebiega bardzo pomyślnie. Otrzymaliśmy takie logo jakie chcieliśmy na bluzach oraz szeroki wybór modeli. Mieliśmy ponad 140 zamówień. Bluzy dotarły do Uczniów w dość krótkim czasie. Później firma zorganizowała nam konkurs na zdjęcie w bluzie szkolnej oraz zafundowała nagrody. Aktualnie otrzymaliśmy propozycję loga na kolejny sklep Wiosna/Lato. Po doświadczeniu po pierwszym liczy również na owocną współpracę.

   Ola

   Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego
   CLV LO im. Bohaterek Powstania Warszawskiego w Warszawie

   Rozpoczęliśmy współpracę z firmą schoodies w zeszłym roku i było to dla nas bardzo dobre i przyjemne doświadczenie. Schoodies pomagało nam zaprojektować logo i pomagało przy wyborze wzorów i kolorów. Nie można nic zarzucić przedstawicielom firmy z którymi można się szybko i bezproblemowo skontaktować, a to jakie bluzy są cieplusie i milusie przebija wszystko :))

   Jakub

   Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego
   XXXV Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa w Warszawie

   Cała współpraca przebiegała bardzo profesjonalnie, nie było żadnego problemu z komunikacją. Produkt jest wykonany z dbałością o szczegóły, materiał jest wysokiej jakości co zapewnia komfort użytkowania. Cena jest adekwatna do oferowanej jakości.

   Maja

   Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego
   CLX Liceum Ogólnokształcące im. gen. dyw. Stefana Roweckiego "Grota"

   Jakość oferowanych tkanin oraz ilość dostępnych kolorów zdecydowanie wyróżnia Schoodies na tle innych dostawców bluz szkolnych. Jednak największe wrażenie zrobiło na mnie podejście do klienta: w każdej chwili mieliśmy możliwość skontaktować się z przedstawicielem firmy w sprawie pytań, uwag oraz zmian, które wprowadzane były przez nas nawet na ostatnią chwile. Jeśli szukacie pełnego profesjonalizmu idącego w parze z super atmosferą wspoółpracy, nie mogliście trafić lepiej.

   Maciej

   Przewodniczący Samorządu
   LO im. Pawła Jasienicy w Warszawie

   Współpraca od samego początku jest bardzo zadowalająca. Termin wykonania bluz, jakość materiału, precyzyjność haftu z logo szkoły, dostawa do szkoły lub możliwość zamówienia do domu oraz kontakt z p. Jankiem, świadczą o profesjonalizmie firmy. Gorąco polecamy!

   Społeczność LO


   im. Tadeusza Kościuszki w Pruszkowie.

   Bluzy spełniły nasze oczekiwania w 100%. Jakość bluz, grubość którą wybraliśmy sami oraz wyhaftowane logo sprawiły, że w tych bluzach zakochał się absolutnie każdy

   Zofia

   Przewodnicząca Samorządu
   LO im. Stefana Żeromskiego w Żyrardowie

   Bluzy firmy schoodies wyróżniają się zarówno znakomitą jakością wykonania jak i swoim designem. Możliwości personalizowania jest mnóstwo. Wraz ze szkolnymi kolegami gorąco je polecam!

   Łukasz

   Przewodniczący Samorządu
   ZS1 w Grodzisku Mazowieckim

   Współpraca Poniatówki ze Schoodies to była czysta przyjemność. Na początku prezentacje przykładowych bluz i palet kolorów dały nam gwarancję, że wszystko będzie dopięte na ostatni guzik oraz, że firma jest naprawdę profesjonalna. Następnie cały proces zakupu i dostarczenia towaru przebiegł bardzo sprawnie. Jestem pewny, że kontakt firmy z naszą szkołą utrzyma się na wiele lat.

   Stanisław

   Przewodniczący Samorządu
   V LO im. ks. Józefa Poniatowskiego w Warszawie

   X