Wyceń swoje zamówienie
Odezwiemy się do Ciebie z wyceną w ciągu 24h

 

Kontakt


  CATEGORY
  i

  About Us

  i

  Urban Style

  Lorem ipsum dolor sit amet Lorem Ipsum. Proin qual drese suis erestopius liqueenean sollicituin dis.

  i

  The Road To Successes

  Lorem ipsum dolor sit amet Lorem Ipsum. Proin qual drese suis erestopius liqueenean sollicituin dis.

  i

  Youngsters Fashion

  Lorem ipsum dolor sit amet Lorem Ipsum. Proin qual drese suis erestopius liqueenean sollicituin dis.

  i
  i

  New Arrivals

  New Collection

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor amet.

  Firma Schoodies w 2020/21 roku przygotowywała kompleksową ofertę bluz dla Liceum Ogólnokształcącego im. Ignacego Domeyki w Warszawie. Z wielką przyjemnością mogę stwierdzić, że współpraca przebiegała bardzo dobrze. Firma wyróżnia się wśród innych swoją starannością, dbałością o szczegóły. Bluzy wykonane są z materiałów wysokiej jakości. Hafty precyzyjnie zrobione. Wszystkie elementy można zmienić, uzgodnić z firmą. Firma Schoodies wykazała się świetnym przystosowaniem do zmieniających się warunków pandemicznych. Pomimo lockdownu termin dostarczenia bluz nie uległ znaczącej zmianie, a wcześniej udostępniona została platforma online do zamawiania bluz. Podczas wybierania wzorów, składania zamówień, a potem realizacji cały czas kontaktował się z nami przedstawiciel firmy (czas odpowiedzi był wyjątkowo krótki). Byliśmy też informowani o ewentualnych komplikacjach związanych z sytuacją pandemiczną. Uczniowie byli pod wrażeniem jakości wykonania oraz estetyki grafik specjalnie dla nas przygotowanych.

  Mikołaj Piołun-Noyszewski

  Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego CXXII LO im. I. Domeyki w Warszawie

  Współpraca na linii CLV im. Bohaterek Powstania Warszawskiego oraz firmy Schoodies przebiegła oraz przebiega bardzo pomyślnie. Otrzymaliśmy takie logo jakie chcieliśmy na bluzach oraz szeroki wybór modeli. Mieliśmy ponad 140 zamówień. Bluzy dotarły do Uczniów w dość krótkim czasie. Później firma zorganizowała nam konkurs na zdjęcie w bluzie szkolnej oraz zafundowała nagrody. Aktualnie otrzymaliśmy propozycję loga na kolejny sklep Wiosna/Lato. Po doświadczeniu po pierwszym liczy również na owocną współpracę.

  Ola M.

  Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego CLV LO im. Bohaterek Powstania Warszawskiego w Warszawie

  Rozpoczęliśmy współpracę z firmą schoodies w zeszłym roku i było to dla nas bardzo dobre i przyjemne doświadczenie. Schoodies pomagało nam zaprojektować logo i pomagało przy wyborze wzorów i kolorów. Nie można nic zarzucić przedstawicielom firmy z którymi można się szybko i bezproblemowo skontaktować, a to jakie bluzy są cieplusie i milusie przebija wszystko :))

  Jakub Janusz

  Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego XXXV Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa w Warszawie

  Cała współpraca przebiegała bardzo profesjonalnie, nie było żadnego problemu z komunikacją. Produkt jest wykonany z dbałością o szczegóły, materiał jest wysokiej jakości co zapewnia komfort użytkowania. Cena jest adekwatna do oferowanej jakości.

  Maja S.

  Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego CLX Liceum Ogólnokształcące im. gen. dyw. Stefana Roweckiego "Grota"

  Jakość oferowanych tkanin oraz ilość dostępnych kolorów zdecydowanie wyróżnia Schoodies na tle innych dostawców bluz szkolnych. Jednak największe wrażenie zrobiło na mnie podejście do klienta: w każdej chwili mieliśmy możliwość skontaktować się z przedstawicielem firmy w sprawie pytań, uwag oraz zmian, które wprowadzane były przez nas nawet na ostatnią chwile. Jeśli szukacie pełnego profesjonalizmu idącego w parze z super atmosferą wspoółpracy, nie mogliście trafić lepiej.

  Maciej Z.

  Przewodniczący Samorządu LO im. Pawła Jasienicy w Warszawie

  Bluzy spełniły nasze oczekiwania w 100%. Jakość bluz, grubość którą wybraliśmy sami oraz wyhaftowane logo sprawiły, że w tych bluzach zakochał się absolutnie każdy

  Zofia S.

  Przewodnicząca Samorządu LO im. Stefana Żeromskiego w Żyrardowie

  Bluzy firmy schoodies wyróżniają się zarówno znakomitą jakością wykonania jak i swoim designem. Możliwości personalizowania jest mnóstwo. Wraz ze szkolnymi kolegami gorąco je polecam!

  Łukasz R.

  Przewodniczący Samorządu ZS1 w Grodzisku Mazowieckim

  Współpraca Poniatówki ze Schoodies to była czysta przyjemność. Na początku prezentacje przykładowych bluz i palet kolorów dały nam gwarancję, że wszystko będzie dopięte na ostatni guzik oraz, że firma jest naprawdę profesjonalna. Następnie cały proces zakupu i dostarczenia towaru przebiegł bardzo sprawnie. Jestem pewny, że kontakt firmy z naszą szkołą utrzyma się na wiele lat.

  Stanisław S.

  Przewodniczący Samorządu V LO im. ks. Józefa Poniatowskiego w Warszawie

  X